Suport për blerje !

Trapan me goditje me 2 shpejtesi 1200 W

11,500 L

Trapan me goditje me 2 shpejtesi 1200 W

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Trapan me goditje me 2 shpejtesi 1200 W 11,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trapan me goditje me 2 shpejtesi 1200 W