Vendmbajtëse
Trapan me goditje me 2 bateri 20 V / 2.0 Ah, 60 Nm

Trapan me goditje me 2 bateri 20 V / 2.0 Ah, 60 Nm

19,500 L

Trapan me goditje me 2 bateri 20 V / 2.0 Ah, 60 Nm


Kodi: CIDLI20608

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trapan me goditje me 2 bateri 20 V / 2.0 Ah, 60 Nm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *