Trapan me goditje me 2 bateri 12V/1.5 Ah, 20 Nm
Vlerësuar me 0 nga 5

Trapan me goditje me 2 bateri 12V/1.5 Ah, 20 Nm

6,950 L

Marka:INGCO

Trapan me goditje me 2 bateri 12V/1.5 Ah, 20 Nm


Kodi: CIDLI1232E

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trapan me goditje me 2 bateri 12V/1.5 Ah, 20 Nm”