Trapan me Goditje 850 W, mandino veteshtrenguese 13mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Trapan me Goditje 850 W, mandino veteshtrenguese 13mm

5,390 L

Marka:INGCO

Trapan me Goditje 850 W, mandino veteshtrenguese 13mm


Kodi: ID8508-2

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trapan me Goditje 850 W, mandino veteshtrenguese 13mm”