Trapan me Goditje 680 W, mandrino me celes 13mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Trapan me Goditje 680 W, mandrino me celes 13mm

2,950 L

Marka:INGCO

Trapan me Goditje 680 W, mandrino me celes 13mm


Kodi: ID6808

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trapan me Goditje 680 W, mandrino me celes 13mm”