Trapan me Goditje 650 W me mandrino veteshtrenguese 13 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Trapan me Goditje 650 W me mandrino veteshtrenguese 13 mm

3,990 L

Marka:INGCO

Trapan me Goditje 650 W me mandrino veteshtrenguese 13 mm


Kodi: ID6538-2

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trapan me Goditje 650 W me mandrino veteshtrenguese 13 mm”