Trapan me goditje 650 W, 13 mm

Trapan me goditje 650 W, 13 mm

5,490 L

Marka:BORMANN

Trapan me goditje 650 W, 13 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trapan me goditje 650 W, 13 mm