Trapan me Goditje 1100 W, trup alumini me mandrino me celes 13 mm + Aksesore
Vlerësuar me 0 nga 5

Trapan me Goditje 1100 W, trup alumini me mandrino me celes 13 mm + Aksesore

7,900 L

Trapan me Goditje 1100 W, trup alumini me mandrino me celes 13 mm + Aksesore


Kodi: ID11008-1

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trapan me Goditje 1100 W, trup alumini me mandrino me celes 13 mm + Aksesore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *