Suport për blerje !

HHPT01251 – Transpalete 2500 kg

43,500 L

Transpalete 2500 kg

HHPT01251 - Transpalete 2500 kg 43,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHPT01251 – Transpalete 2500 kg”