Suport për blerje !

Tostier 750 W me pjate 23×15 mm

2,900 L

Tostier 750 W me pjate 23×15 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Tostier 750 W me pjate 23x15 mm 2,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tostier 750 W me pjate 23×15 mm