Suport për blerje !

Toster 800W me pllake 22 x 12 mm

2,990 L

Toster 800W me pllake 22 x 12 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Toster 800W me pllake 22 x 12 mm 2,990 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Toster 800W me pllake 22 x 12 mm