Toster 750W me pllake 22 x 12 mm

Toster 750W me pllake 22 x 12 mm

1,790 L

Marka:BORMANN

Toster 750W me pllake 22 x 12 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Toster 750W me pllake 22 x 12 mm