Tokmak me benzine 4.8 Kw 6.5 Hp, permasa e ngjeshjes 50×45 cm

Tokmak me benzine 4.8 Kw 6.5 Hp, permasa e ngjeshjes 50×45 cm

69,900 L

Brand:INGCO

Tokmak me benzine 4.8 Kw 6.5 Hp, permasa e ngjeshjes 50×45 cm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tokmak me benzine 4.8 Kw 6.5 Hp, permasa e ngjeshjes 50×45 cm”