Termometer me infrared 30?C
Vlerësuar me 0 nga 5

Termometer me infrared 30?C

2,900 L

Marka:INGCO

Termometer me infrared 30?C~550?C


Kodi: HIT015501

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termometer me infrared 30?C”