Suport për blerje !

HIT015501 – Termometer me infrared 30?C~550?C

2,900 L

Termometer me infrared 30?C~550?C

HIT015501 - Termometer me infrared 30?C~550?C 2,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HIT015501 – Termometer me infrared 30?C~550?C”