Tavoline pune me 2 sirtare 120 x 60 cm
15,900 L 11,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

Tavoline pune me 2 sirtare 120 x 60 cm

11,500 L

-28%
Marka:BORMANN

Tavoline pune me 2 sirtare 120 x 60 cm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

BWB1200
Tavoline pune
Me 2 sirtare
120 x 60 cm