Suport për blerje !

Starter dhe karikues baterie 500A 12/24V 100-800Ah

19,900 L

Starter dhe karikues baterie 500A 12/24V 100-800Ah

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Starter dhe karikues baterie 500A 12/24V 100-800Ah 19,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Starter dhe karikues baterie 500A 12/24V 100-800Ah