Suport për blerje !

SSF500 – Gershere krasitje me doreze metalike dhe tel celik te forte

1,490 L

Gershere krasitje me doreze metalike dhe tel celik te forte

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SSF500 - Gershere krasitje me doreze metalike dhe tel celik te forte 1,490 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gershere krasitje me doreze metalike dhe tel celik te forte