Sperkates plastik

Sperkates plastik

1,350 L

Sperkates plastik automatik me kapje 1/4 dhe rrotullim 360


Kodi: HPS13601

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sperkates plastik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *