Sperkates me bateri 20 V 1.3 L/min Vetem trup

Sperkates me bateri 20 V 1.3 L/min Vetem trup

8,500 L

Marka:BORMANN

Sperkates me bateri 20 V 1.3 L/min Vetem trup

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkates me bateri 20 V 1.3 L/min Vetem trup