Suport për blerje !
Ofertë!

HAX0206008 – Sopate me bisht fibre 600 gr

Çmimi origjinal qe: 1,340 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-26%

Sopate me bisht fibre 600 gr

HAX0206008 - Sopate me bisht fibre 600 gr 1,340 L Çmimi origjinal qe: 1,340 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HAX0206008 – Sopate me bisht fibre 600 gr”