Suport për blerje !
Ofertë!

SN5050 – Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 5x50m

Çmimi origjinal qe: 32,000 L.Çmimi i tanishëm është: 27,500 L.

-14%

Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 5x50m

SN5050 - Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 5x50m 32,000 L Çmimi origjinal qe: 32,000 L.27,500 LÇmimi i tanishëm është: 27,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 5x50m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SN5050 – Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 5x50m”