Suport për blerje !
Ofertë!

SN1500 – Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 1,0x50m

Çmimi origjinal qe: 7,000 L.Çmimi i tanishëm është: 5,990 L.

-14%

Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 1,0x50m

SN1500 - Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 1,0x50m 7,000 L Çmimi origjinal qe: 7,000 L.5,990 LÇmimi i tanishëm është: 5,990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 1,0x50m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SN1500 – Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 1,0x50m”