Suport për blerje !

SI016923 – Havi Kallaji stacionare 60 Watt

5,990 L

Havi Kallaji stacionare 60 Watt

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SI016923 - Havi Kallaji stacionare 60 Watt 5,990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

SI016923 – Havi Kallaji stacionare 60 Watt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SI016923 – Havi Kallaji stacionare 60 Watt”