Shpatull me doreze plastike 250 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Shpatull me doreze plastike 250 mm

390 L

Shpatull me doreze plastike 250 mm


Kodi: HPUT25011

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shpatull me doreze plastike 250 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *