Suport për blerje !

HPUT25011 – Shpatull me doreze plastike 250 mm

390 L

Shpatull me doreze plastike 250 mm

HPUT25011 - Shpatull me doreze plastike 250 mm 390 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPUT25011 – Shpatull me doreze plastike 250 mm”