Shpatull me doreze plastike 200 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Shpatull me doreze plastike 200 mm

380 L

Shpatull me doreze plastike 200 mm


Kodi: HPUT20011

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shpatull me doreze plastike 200 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *