Suport për blerje !

HPUT08040 – Shpatull doreze me 2 komponente 40 mm

250 L

Shpatull doreze me 2 komponente 40 mm

HPUT08040 - Shpatull doreze me 2 komponente 40 mm 250 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPUT08040 – Shpatull doreze me 2 komponente 40 mm”