CJSLI8501 – Sharre Vertikale me bateri 20 V (vetem trup)
8,900 L 6,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

CJSLI8501 – Sharre Vertikale me bateri 20 V (vetem trup)

6,500 L

-27%
Brand:INGCO

Sharre Vertikale me bateri 20 V (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CJSLI8501 – Sharre Vertikale me bateri 20 V (vetem trup)”