Sharre rrethore me bateri 20 V 4200 rpm, vetem trup

Sharre rrethore me bateri 20 V 4200 rpm, vetem trup

9,900 L

Marka:BORMANN

Sharre rrethore me bateri 20 V 4200 rpm, vetem trup

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sharre rrethore me bateri 20 V 4200 rpm, vetem trup