Sharre rrethore
Vlerësuar me 0 nga 5

Sharre rrethore

15,500 L

Marka:INGCO

Sharre rrethore 2200 W me disk 230 mm 60 dhembe


Kodi: CS2358

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharre rrethore”