Suport për blerje !

Sharre rrethore 1710 Watt me disk 185 mm

17,500 L

Sharre rrethore 1710 Watt me disk 185 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Sharre rrethore 1710 Watt me disk 185 mm 17,500 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

C7ST-WAZ

HIKOKI – 0