Sharre ndertimi
Vlerësuar me 0 nga 5

Sharre ndertimi

29,900 L

Marka:INGCO

Sharre ndertimi portative 1500 Watt 254 mm


Kodi: TS15007

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharre ndertimi”