Suport për blerje !

CJSLI6508 – Sharre me lama vertikale me bateri 20V

6,500 L

Sharre me lama vertikale me bateri 20V

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CJSLI6508 - Sharre me lama vertikale me bateri 20V 6,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CJSLI6508 – Sharre me lama vertikale me bateri 20V”