Vendmbajtëse
Sharre me lama

Sharre me lama

6,500 L

Sharre me lama vertikale me bateri 20V


Kodi: CJSLI6508

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharre me lama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *