Suport për blerje !

Sharre me lama vertikale me bateri 20 V 0-27000 rpm

7,500 L

Sharre me lama vertikale me bateri 20 V 0-27000 rpm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Sharre me lama vertikale me bateri 20 V 0-27000 rpm 7,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sharre me lama vertikale me bateri 20 V 0-27000 rpm