Sharre me Lama Vertikale 400 Watt
Vlerësuar me 0 nga 5

Sharre me Lama Vertikale 400 Watt

3,900 L

Marka:INGCO

Sharre me Lama Vertikale 400 Watt (perfshire 1 lame)


Kodi: JS400285

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharre me Lama Vertikale 400 Watt”