Sharre me lama horizontale me bateri 20 V, 0-3000 rpm, vetem trup

Sharre me lama horizontale me bateri 20 V, 0-3000 rpm, vetem trup

7,500 L

Marka:BORMANN

Sharre me lama horizontale me bateri 20 V, 0-3000 rpm, vetem trup

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sharre me lama horizontale me bateri 20 V, 0-3000 rpm, vetem trup