Sharre me lama horizontale me 2 bateri 12V 50mm ne valixhe plastike

Sharre me lama horizontale me 2 bateri 12V 50mm ne valixhe plastike

32,500 L

Marka:HIKOKI

Sharre me lama horizontale me 2 bateri 12V 50mm ne valixhe plastike

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sharre me lama horizontale me 2 bateri 12V 50mm ne valixhe plastike