Sharre ma lama Horizontale 800 Watt
Vlerësuar me 0 nga 5

Sharre ma lama Horizontale 800 Watt

7,900 L

Marka:INGCO

Sharre ma lama Horizontale 800 Watt


Kodi: RS8008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharre ma lama Horizontale 800 Watt”