Suport për blerje !

HHF3028 – Sharre dore hekuri 300 mm 12″

590 L

Sharre dore hekuri 300 mm 12″

HHF3028 - Sharre dore hekuri 300 mm 12" 590 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHF3028 – Sharre dore hekuri 300 mm 12″”