Suport për blerje !

HHAS28450 – Sharre dore per dru me doreze me 2 komponente 450 mm 18

1,250 L

Sharre dore per dru me doreze me 2 komponente 450 mm 18

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HHAS28450 - Sharre dore per dru me doreze me 2 komponente 450 mm 18 1,250 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHAS28450 – Sharre dore per dru me doreze me 2 komponente 450 mm 18”