Suport për blerje !

HMBSB3008 – Sharre dore per dru 300 mm 12”

690 L

Sharre dore per dru 300 mm 12”

HMBSB3008 - Sharre dore per dru 300 mm 12'' 690 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HMBSB3008 – Sharre dore per dru 300 mm 12””