Suport për blerje !

MHHF1501 – Sharre dore mini me lame 150 mm/6

190 L

Sharre dore mini me lame 150 mm/6

MHHF1501 - Sharre dore mini me lame 150 mm/6 190 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MHHF1501 – Sharre dore mini me lame 150 mm/6”