Set vidiator me bateri

Set vidiator me bateri

6,500 L

Marka:INGCO

Set vidiator me bateri 12V/1.5 Ah dhe 81 vegla dore

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set vidiator me bateri”