Set trapan
Vlerësuar me 0 nga 5

Set trapan

7,500 L

Set trapan me goditje 680 W + 115 vegla dore


Kodi: HKTHP11151

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set trapan”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *