Suport për blerje !

HKTHP11151 – Set trapan me goditje 680 W + 115 vegla dore

7,500 L

Set trapan me goditje 680 W + 115 vegla dore

HKTHP11151 - Set trapan me goditje 680 W + 115 vegla dore 7,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HKTHP11151 – Set trapan me goditje 680 W + 115 vegla dore”