Set Torx
Vlerësuar me 0 nga 5

Set Torx

890 L

Marka:INGCO

Set Torx 9 cope Extra i gjate T10-T50


Kodi: HHK13092

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Torx”