Set me vidiator + vidiator me goditje me 2 bateri 18V/3.0 Ah

Set me vidiator + vidiator me goditje me 2 bateri 18V/3.0 Ah

37,500 L

Brand:HIKOKI

Set me vidiator + vidiator me goditje me 2 bateri 18V/3.0 Ah

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me vidiator + vidiator me goditje me 2 bateri 18V/3.0 Ah