Suport për blerje !

Set me punto SDS-Plus 5 cope (5-8 mm)

1,690 L

Set me punto SDS-Plus 5 cope (5-8 mm)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Set me punto SDS-Plus 5 cope (5-8 mm) 1,690 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me punto SDS-Plus 5 cope (5-8 mm)