Suport për blerje !
Ofertë!

Set me karikues dhe 2 bateri MultiVolt 18-36V

Çmimi origjinal qe: 32,160 L.Çmimi i tanishëm është: 29,500 L.

-8%

Set me karikues dhe 2 bateri MultiVolt 18-36V

UC18YSL3-WE
Set me karikues dhe 2 bateri MultiVolt 18-36V 32,160 L Çmimi origjinal qe: 32,160 L.29,500 LÇmimi i tanishëm është: 29,500 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me karikues dhe 2 bateri MultiVolt 18-36V