Set me 4 kacavida me doreze plastike maje pete

Set me 4 kacavida me doreze plastike maje pete

450 L

Set me 4 kacavida me doreze plastike maje pete 5×100/ 6×125 mm dhe PH1x100/PH2x150


Kodi: HKSD0458

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 4 kacavida me doreze plastike maje pete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *