Set me 6 kacavida precizioni

Set me 6 kacavida precizioni

490 L

Set me 6 kacavida precizioni SL2.0*50, SL2.5*50, SL3.0*50, PH000*50, PH00*50, PH0*50


Kodi: HKSD0618

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 6 kacavida precizioni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *