Suport për blerje !

HKISSD12102L – Set me koka kriketi me goditje 1/2” (10-24 mm) 10 cope

4,590 L

Set me koka kriketi me goditje 1/2” (10-24 mm) 10 cope

HKISSD12102L - Set me koka kriketi me goditje 1/2'' (10-24 mm) 10 cope 4,590 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HKISSD12102L – Set me koka kriketi me goditje 1/2” (10-24 mm) 10 cope”